Oferta

Agencja detektywistyczna PROMESA świadczy usługi w zakresie:

- Sprawy rozwodowe
- Sprawdzanie przeszłości
- Sprawy alimentacyjne
- Poszukiwania osób lub mienia
- Badania DNA
- Dochodzenia
- Ustalenia miejsca zamieszkania, pracy
- Ustalenia właściciela pojazdu
- Nieuzasadnione zwolnienia lekarskie
- Obserwacja osób
- Wywiad środowiskowy
- Pozyskiwanie informacji
- Monitoring GPS
- Niekonwencjonalne usługi

Biuro detektywistyczne PROMESA

Biuro detektywistyczne PROMESA świadczy usługi detektywistyczne w szerokim zakresie. Pomagamy ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach w życiu osobistym czy zawodowym. Zbierane materiały dowodowe mogą posłużyć do celów procesowych, szczególnie w sprawach rozwodowych, jak i przy powództwie o odszkodowanie.

Zakres działalności 

Podstawowy zakres usług świadczonych przez agencję detektywistyczną PROMESA polega na zbieraniu materiałów dowodowych czy wszelkich informacji, które mogą okazać się niezbędne w życiu czy biznesie. Prywatny detektyw najczęściej zajmuje się sprawami w zakresie ustaleń majątkowych, poszukiwaniem osób, zbieraniem dowodów niezbędnych podczas rozprawy rozwodowej czy ustalaniem miejsca zamieszkania.

Usługi detektywistyczne świadczone przez naszą agencję mogą jednak okazać się przydatne także w życiu zawodowym. Wiedza o pracownikach czy partnerach biznesowych pozwala na zapewnienie większego bezpieczeństwa inwestycji. Oferta obejmuje więc także przeprowadzenie wywiadu środowiskowego, badanie przeszłości kontrahentów czy pracowników oraz pozyskiwanie informacji. 

Wysoka jakość usług

Usługi dostosowywane są do potrzeb klienta i konkretnej sprawy, dzięki czemu możliwe jest dobranie najskuteczniejszej formy działania. Nasze biuro detektywistyczne optymalizuje czas i metody pracy przy każdym zleceniu, co pozwala osiągnąć pożądany efekt, a jednocześnie uniknąć zbędnych kosztów. Zapewniamy lojalność wobec zleceniodawcy, pracując dyskretnie i gwarantując poufność w zakresie przedmiotu umowy czy danych personalnych.

Doświadczenie

W naszym biurze detektywistycznym pracują wykwalifikowani detektywi, którzy na przestrzeni lat zdobyli niezbędną wiedzę, a tym samym są w stanie szybciej dotrzeć do niezbędnych informacji czy zdobyć wszelkie potrzebne dowody. Dla młodych, zaufanych ludzi, którzy tworzą agencję PROMESA, wykonywanie zawodu detektywa jest jednak przede wszystkim pasją. Sprawia to, że oddają się jej z pełnym zaangażowaniem, a tym samym mają duże doświadczenie w zakresie technik operacyjnych czy dochodzeniowo-śledczych.

Działalność detektywistyczną prowadzimy na terenie miast: Kraków, Rzeszów, Nowy Sącz, Jasło, Przemyśl, Gorlice, Sanok, Dębica, Krosno, Mielec.

PROMESA © 2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE | REALIZACJA: MoonWorks.pl
facebook Formularz Kontaktowy Mapka dojazdu


Szklarska 3a/34, 38-400 Krosno
Tel : +48 796 069 910, Email : detektywkrosno@gmail.com